statystyki szczegółowe

Aktualności

Seria bez porażki przedłużona

• autor: misiaczek1951, 2012-10-21 10:01

Juniorzy młodsi Unii Nowa Sarzyna wygrali na wyjeździe z drużyną Gryfu Mielec. Po ostatnim gwizdku sędziego było 3-1 dla przyjezdnych. Bramki dla Unitów zdobywali Kolano x2 i Płachciak. Dla ekipy z Nowej Sarzyny był to szósty mecz z rzędu bez porażki.

I połowa

Początek spotkania w wykonaniu nowosarzyńskiej drużyny nie był najlepszy. Brakowało pewności w rozegraniu i zdarzały się głupie straty. Jedna z takich zakończyła się objęciem prowadzenia przez gospodarzy wczorajszego meczu. Unia nie poddawała się i z czasem przejęła inicjatywę w ataku, przy dobrej grze w destrukcji. W 28. minucie wyrównał Płachciak, a kilka minut przed przerwą prowadzenie dał Kolano, pewnie pokonując bramkarza mielczan.

II połowa

Po przerwie obraz gry nie zmienił się. Unici atakowali, a Gryf przeprowadzał kontry, które kilkukrotnie były bardzo groźne. Przez 40 minut drugiej części gry gole nie chciały padać. Dopiero w doliczonym czasie gry rajd prawym skrzydłem przeprowadził Łukasz Łach, zagrał do Kolano, a ten pewnie pokonał bramkarza Rywali.