Unia Nowa Sarzyna - juniorzy m³odsi - strona nieoficjalna

Aktualno¶ci

Kolejny remis

• autor: misiaczek1951, 2012-10-14 19:21

W dzisiejsze przedpo³udnie do Nowej Sarzyny zawita³y dwie dru¿yny juniorów MKS-u z Kañczugi. Po spotkaniu juniorów starszych na boisku przy ul. Pi³sudskiego wyszli juniorzy m³odsi Unii Nowa Sarzyna i wspomnianego MKS-u.

I po³owa

Na pocz±tku spotkania obie dru¿yny ograniczy³y siê do pewnej gry w obronie. Dopiero po oko³o kwadransie ekipy zaczê³y siê otwieraæ. Gra by³a wyrównana, jednak zarówno jednym, jak i drugim brakowa³o ostatniego podania i strza³u. Dopiero w 27. minucie po do¶rodkowaniu w pole karne go¶ci Dominik Buka³a wypu¶ci³ pi³kê z r±k, a napastnik Kañczugi dope³ni³ formalno¶ci, daj±c swojej dru¿ynie prowadzenie. Do przerwy wynik nie uleg³ zmianie.

II po³owa

Zmotywowani nowosarzynianie w bojowych nastrojach wyszli na drug± po³owê meczu. Od pocz±tku starali siê przej±æ inicjatywê. Wiêkszo¶æ akcji koñczy³a siê jednak na pewnie graj±cej dzisiejszego dnia obronie przyjezdnych. Dopiero w 72. minucie Adam Kolano przyj±³ pi³kê w ¶rodku pola, nie namy¶laj±c siê zbyt d³ugo zagra³ na lewe skrzyd³o do Micha³a Obary, a ten znakomicie wykoñczy³ akcjê Unii. Po tym golu miejscowi starali siê o strzelenie decyduj±cej bramki. Unia przewa¿a³a i najlepsz± okazjê mia³a w ostatniej minucie meczu, kiedy £ukasz £ach wyszed³ na akcjê sam na sam z bramkarzem go¶ci, jednak uderzy³ obok bramki. Mecz zakoñczy³ siê podzia³em punktów.

Autor: Tre¶æ:pozosta³o znaków:

Unia Nowa Sarzyna Prze³êcz Dukla
Unia Nowa Sarzyna 2:2 Prze³êcz Dukla
2013-04-13, 17:00:00

Najbli¿sze spotkanie

W najbli¿szym czasie zespó³ nie rozgrywa ¿adnego spotkania.

Unia Nowa Sarzyna 2:2 Prze³êcz Dukla

Statystyki dru¿yny