statystyki szczegółowe

Aktualności

Po zwycięstwo do Sędziszowa

• autor: misiaczek1951, 2012-10-05 14:14

Już jutro w Sędziszowie Małopolskim dojdzie do konfrontacji między miejscową drużyną juniorów młodszych Lechii, a ekipą z tej samej kategorii wiekowej z Nowej Sarzyny.

Kilka słów o rywalu
Teoretycznie nowosarzynianie są faworytem jutrzejszego starcia. Lechia w tym sezonie nie prezentowała się najlepiej. W ośmiu spotkaniach jedynie w dwóch nie przegrała. Było to w drugiej kolejce, podczas gdy Lechici mierzyli się z Gryfem Mielec i zwyciężyli 2-1. Również trzy punkty nasz jutrzejszy rywal przywiózł z Pruchnika, pokonując miejscowy Start 3-0. Pozostałe spotkania kończyły się porażkami. Sędziszowianie mają więc na koncie sześć punktów, co daje im 14. pozycję w ligowej tabeli. Nie możemy jednak patrzeć na tabelę i musimy skupić się na tym, by ponownie zaprezentować się na dobrym poziomie, a przy dobrej skuteczności, przywieźć do Nowej Sarzyny trzy punkty.

Ostatnia forma
Lecha: porażka (3-7 z Przełęczą Dukla), porażka (2-3 z MKS-em Kolbuszowa), zwycięstwo (3-0 ze Startem Pruchnik).
Unia: zwycięstwo (4-0 z MKS-em Dębica), zwycięstwo (2-1 z Polonią Przemyśl), zwycięstwo (6-0 z Sokołem Nisko).

Zbiórka o 8:20