Unia Nowa Sarzyna - juniorzy młodsi - strona nieoficjalna

Brak aktywnych ankiet.

Uwaga! Football Manager 2015 ze zniżką!

• autor: Administrator Futbolowo.pl, 2014-10-29 19:00

Dzięki współpracy ze sklepem internetowym muve.pl mamy zaszczyt zaproponować Wam już dziś Pre-order legendarnej gry, Football Manager 2015 ze specjalną zniżką! Zamów i graj już dziś w beta-wersję gry!

Remis na inauguracje

• autor: misiaczek1951, 2013-04-14 11:29

Drużyna juniorów młodszych zremisowała we wczorajszym spotkaniu z Przełęczą Dukla 2-2. Mimo że do przerwy gospodarze prowadzili 2-0, słaba forma fizyczna spowodowała, że po ostatnim gwizdku sędziego Unici mogli cieszyć się jedynie z jednego punktu.

Unia Nowa Sarzyna 2-2 (2-0) Przełęcz Dukla

Bramki dla Unii: Hapel 18', Kolano 22`

Skład Unii: Żuraw - Misiak (Nowakowski 37`), Hapel, Więcław, Sławiński - Łach, Sarzyński, Szarek, Wojnowski (Sądej 46`) - Kolano (Potaczała 68`), Kida( Kusy 65`)

Rozpocząć rundę od zwycięstwa, czyli Unia vs Dukla

• autor: misiaczek1951, 2013-04-12 20:31

Po odwołaniu trzech pierwszych ligowych kolejek z powodu złych warunków panujących na podkarpackich boiskach, juniorzy młodsi w końcu będą mogli sprawdzić swoją formę.

Już jutro o godzinie 13:00 Unia Nowa Sarzyna podejmie na własnym obiekcie przy ulicy Piłsudskiego rówieśników Przełęczy Dukla. Mimo że w pierwszym meczu na stadionie rywali nowosarzynianie zwyciężyli 5-1, jutrzejszy mecz na pewno nie będzie należał do najłatwiejszych. Wskazuje na to tabela, w której drużyna z Dukli okupuje 5. miejsce z 7 zwycięstwami i 5 porażkami zanotowanymi w pierwszej rundzie tego sezonu.

Unia Nowa Sarzyna vs Przełęcz Dukla

13.04.2013 13:00

Zakończyć rundę zwycięstwem

• autor: misiaczek1951, 2012-11-02 20:13

Tłoki Gorzyce - Unia Nowa Sarzyna

03.11.2012 godz. 13

Stadion w Gorzycach

zbiórka: 8:40

Kolejne zwycięstwo

• autor: misiaczek1951, 2012-10-29 15:03

Unia 2:1 Skołyszyn

Drużyna juniorów młodszych Unii Nowa Sarzyna odnosła kolejne zwycięstwo. Tym razem do Nowej Sarzyny przyjechała ekipa LKS-u Skołyszyn. Gospodarze zwyciężyli 2-1.

Spotkanie od początku toczyło się pod dyktando nowosarzynian. Spokojne wyprowadzanie piłki od obrony, przyspieszenie gry w drugiej linii sprawiało, że gościom ciężko było w jakikolwiek sposób zagrozić bramce strzeżonej przez Dominika Bukałę. Unia wciąż atakowała, ale piłka znalazła drogę do bramki dopiero w 26. minucie po strzele Gumieniaka. Do przerwy było 1-0.

Zmiana stron nie zmieniła obrazu gry. To Unia wciąż była stroną dominującą i stwarzającą sobie multum okazji. Raziła jednak nieskuteczność ofensywnych zawodników gospodarzy. Dopiero w 64. minucie ze środka pola podawał Sarzyński, na prawym skrzydle piłkę przejął Tudryn i pewnie pokonał bramkarza rywala. Na dziesięć minut przed końcem szczęśliwą bramkę zdobyli goście i mecz zakończył się zwycięstwem Unii, 2-0.

Zwyciężyć ze Skołyszynem

• autor: misiaczek1951, 2012-10-27 12:52

Unia Nowa Sarzyna vs. LKS Skołyszyn

13:00, Nowa Sarzyna, stadion przy ul. Piłsudskiego

Kilka słów o meczu

W dwunastej, przedostatniej kolejce, rundy jesiennej sezonu 2012/13 juniorów młodszych, Unia Nowa Sarzyna podejmie na własnym obiekcie LKS Skołyszyn. Jutrzejszy rywal Unii gra bardzo w kratkę. Raz, wygrywa, by za tydzień przegrać. Między nowosarzyńską drużyną, a LKS-em jest różnica dwóch pozycji w ligowej tabeli na korzyść gospodarzy jutrzejszego starcia. Skołyszynianie zgromadzili dotąd dziewiętnaście punktów, na co złożyło się sześć zwycięstw, cztery porażki i jeden remis.Unia Nowa Sarzyna ma za sobą bardzo udany okres. W ostatnich sześciu meczach nie doznała porażki, czterokrotnie zwyciężając i dwa razy remisując swoje spotkania.

Ostatnia forma

Unia Nowa Sarzyna: zwycięstwo (3-1 z Gryfem Mielec), remis (1-1 z MKS-em Kańczuga), remis (3-3 z Lechią Sędziszów Młp.), zwycięstwo (4-0 z MKS-em Dębica)

LKS Skołyszyn:  zwycięstwo (2-1 z Przełęczą Dukla), porażka (1-2 z MKS-em Kolbuszowa), zwycięstwo (6-0 ze Startem Pruchnik),  porażka (2-4 z JKS-em Jarosław)

Zbiórka o 11: 30!

Seria bez porażki przedłużona

• autor: misiaczek1951, 2012-10-21 10:01

Juniorzy młodsi Unii Nowa Sarzyna wygrali na wyjeździe z drużyną Gryfu Mielec. Po ostatnim gwizdku sędziego było 3-1 dla przyjezdnych. Bramki dla Unitów zdobywali Kolano x2 i Płachciak. Dla ekipy z Nowej Sarzyny był to szósty mecz z rzędu bez porażki.

I połowa

Początek spotkania w wykonaniu nowosarzyńskiej drużyny nie był najlepszy. Brakowało pewności w rozegraniu i zdarzały się głupie straty. Jedna z takich zakończyła się objęciem prowadzenia przez gospodarzy wczorajszego meczu. Unia nie poddawała się i z czasem przejęła inicjatywę w ataku, przy dobrej grze w destrukcji. W 28. minucie wyrównał Płachciak, a kilka minut przed przerwą prowadzenie dał Kolano, pewnie pokonując bramkarza mielczan.

II połowa

Po przerwie obraz gry nie zmienił się. Unici atakowali, a Gryf przeprowadzał kontry, które kilkukrotnie były bardzo groźne. Przez 40 minut drugiej części gry gole nie chciały padać. Dopiero w doliczonym czasie gry rajd prawym skrzydłem przeprowadził Łukasz Łach, zagrał do Kolano, a ten pewnie pokonał bramkarza Rywali.

Unia Nowa Sarzyna Przełęcz Dukla
Unia Nowa Sarzyna 2:2 Przełęcz Dukla
2013-04-13, 17:00:00

W najbliższym czasie zespół nie rozgrywa żadnego spotkania.

Unia Nowa Sarzyna 2:2 Przełęcz Dukla